DOPRAVA a PLATBA

NOVINKA - služba "Rovnou poslat"
Velmi rychlé a spolehlivé řešení v případě, že potřebujete poslat pohled a není čas ho dojít koupit nebo poslat. Je to jednoduché... Vyberete si pohled a v poznámce uvedete text/vzkaz. Místo poštovného vyberete v nabídce "Rovnou poslat". My ho přepíšeme (hůlkovým písmem, nebude-li objednáno jinak) a rovnou odešleme. Následně Vám pošleme mailem potvrzení, že pohled byl odeslán. Platba je možná pouze bankovním převodem. Pohled je odeslán hned po připsání platby, nebo po obdržení potvrzení o odeslání platby (pak je odeslání urychleno). Neplatíte poštovné za doručení pohledů, ušetříte čas chozením na poštu a "objednáváte" velmi rychle vykouzlený úsměv na tváři Vašich dětí, kterým pohledy posíláte. A to se za pouhých 44 Kč přece vyplatí!

Pokud Vám děti odjíždějí na více dní, objednejte si odeslání pohledů v předem určené dny. Ano, i to umíme zařídit ;-)

(Cena 44 Kč je platná pro odeslání jednoho pohledu. Čím více pohledů si objednáte (i na různé adresy), poštovné se v přepočtu na 1 pohled snižuje). Pokud máte více dětí na jednom táboře/soustředění, nabízím poslat pohledy v jedné obálce za jedno poštovné)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

DOPRAVA

1/ Osobní odběr - zdarma 
Osobní odběry jsou možné celkem na třech místech:
         - Praha 4 - Háje - ZDARMA
         - Praha 8 - Kobylisy - poplatek +29 Kč
         - Praha 2 - V Celnici - poplatek +29 Kč
         


2/ Zásilky poslané Českou poštou

  • Obyčejná zásilka - 45 Kč (platí pro objednávky do 15ks pohledů)
  • Doporučená zásilka (zvolte pokud objednáváte Kalendáře) - 129 Kč (zásilka je doručena do 5 pracovních dní od odeslání)
  • Platba možná bankovním převodem nebo dobírkou (+ 50kč)

 

4/ Zásilkovna.cz

Zásilky jsou odeslány do 2-3 dní od přijetí objednávky nebo od připsané platby na účet (pokud je zvolena platba převodem). Svou objednávku si poté můžete vyzvednout už druhý den na výdejním místě, které si vyberete. Seznam zásilkových míst se Vám zobrazí v objednávce po výběru způsobu dopravy a jeho potvrzení.

O možnosti vyzvednutí zboží budete informováni e-mailem a SMS ze strany Zásilkovny. Na výdejních místech nelze uplatňovat reklamace ze strany adresátů zásilek.

  • Doprava - 99 Kč
  • Platba možná bankovním převodem nebo dobírkou (+50Kč a lze ji platit pouze v hotovosti!)


PLATBA

  • Platba převodem - 0 Kč

Fio banka, č.ú.: 245511001/2010

Prosím, uvádějte správné variabilní symboly při zadávání příkazů k platbě. Urychlíte spárování platby a tím i odeslání Vašeho balíčku.

  • Dobírka +50 Kč
  • Hotově - jen při osobním odběru (Praha 4, Praha 8, Praha 10 a Dobřichovice)
NjQzZj