DOPRAVA a PLATBA

Služba "Rovnou poslat"
Velmi rychlé a spolehlivé řešení v případě, že potřebujete poslat pohled a není čas ho dojít koupit nebo poslat. Je to jednoduché... Vyberete si pohled a v poznámce uvedete text/vzkaz. Místo poštovného vyberete v nabídce "Rovnou poslat". My ho přepíšeme (hůlkovým písmem, nebude-li objednáno jinak) a rovnou odešleme. Platba je možná pouze bankovním převodem. Pohled je odeslán hned po připsání platby, nebo po obdržení potvrzení o odeslání platby (pak je odeslání urychleno). Neplatíte poštovné za doručení pohledů, ušetříte čas chozením na poštu a "objednáváte" velmi rychle vykouzlený úsměv na tváři Vašich dětí, kterým pohledy posíláte. 

(Cena za "Rovnou poslat" je platná pro odeslání jednoho pohledu. Pokud máte více dětí na jednom táboře/soustředění, nabízím poslat nadepsané pohledy v jedné obálce za jedno poštovné).

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

DOPRAVA

1/ Osobní odběr - zdarma 
Osobní odběry jsou možné celkem na třech místech:
         - Praha 4 - Háje - ZDARMA
         - Praha 8 - Kobylisy - poplatek +29 Kč
         - Praha 2 - V Celnici - poplatek +29 Kč
         


2/ Zásilky poslané Českou poštou

  • Obyčejná zásilka - 75 Kč (platí pro objednávky do 10ks pohledů)
  • Doporučená zásilka (zvolte pokud objednáváte Kalendáře) - 150 Kč
  • Platba možná bankovním převodem nebo dobírkou (+ 60kč)

 

4/ Zásilkovna.cz

Zásilky jsou odeslány do 2-3 dní od přijetí objednávky nebo od připsané platby na účet (pokud je zvolena platba převodem). Svou objednávku si poté můžete vyzvednout už druhý den na výdejním místě, které si vyberete. Seznam zásilkových míst se Vám zobrazí v objednávce po výběru způsobu dopravy a jeho potvrzení.

O možnosti vyzvednutí zboží budete informováni e-mailem a SMS ze strany Zásilkovny. Na výdejních místech nelze uplatňovat reklamace ze strany adresátů zásilek.

  • Doprava - 99 Kč
  • Platba možná bankovním převodem nebo dobírkou (+60Kč a lze ji platit pouze v hotovosti!)


PLATBA

  • Platba převodem - 0 Kč

Fio banka, č.ú.: 245511001/2010

Prosím, uvádějte správné variabilní symboly při zadávání příkazů k platbě. Urychlíte spárování platby a tím i odeslání Vašeho balíčku.

  • Dobírka +60 Kč
  • Hotově - jen při osobním odběru (Praha 1, Praha 4, Praha 8)
OTQ4NW