Úvod » ...pro MŠ a ZŠ

...pro MŠ a ZŠ

Připravuje Vaše školka/škola pro své děti sportovní den, školku/školu v přírodě, uvítání nových školkových/školních dětí nebo naopak rozloučení s předškoláčky/školáky? Chtěli byste pro ně mít diplomy, pamětní listy apod. s motivem (znakem) Vaší školy? Moc ráda pro Vás nakreslím to co budete potřebovat dle Vašeho zadání. Výsledkem bude originální diplom/list apod. s obrázky charakterizujícími Vaší školu/školku.
Zavolejte, napište a domluvíme se na dalším postupu...

 

Učíte ve školce děti zásadám stolování? Jíst v klidu u stolu? Odnést si po sobě talíř? Mám pro Vás další tip. Pořiďte dětem KRESLENÉ PROSTÍRÁNÍ. Každé z dětí si ho vyluští, vyřeší, nakreslí na zadní stranu ten nejkrásnější obrázek (nebo třeba si tam nakreslí talíř s příbory). Pak si prostírání děti podepíší, vy ho ve školce zalaminujete a každé z dětí pak bude mít jen a jen své prostírání. Uvidíte, jak děti bude bavit rozdávat prostírání před obědem :-).
Pro školkové děti doporučuji prostírání ŽLUTÉ, které je pro děti od cca 3-5 let.


Nebo nevyužijete mých služeb, ale rádi bysme mi pomohli šířit dál pohledy mezi rodiče? Napište mi o letáček, který si vytisknete nebo Vám ho pošlu poštou a můžete ho vyvěsit u Vás ve školce na nástěnky.

Těším se na Vás :-)


Y2ZjMzgz