MŮJ PŘÍBĚH

JAK VZNIKLY "KRESLENÉ POHLEDY"

Mnozí z Vás máte malé děti nebo známé/kamarády s menšími dětmi, které jezdí na tábory, soustředění, školky či školy
v přírodě. Nebo klidně jedou jen na pár dní k babi/dědovi. Chcete dětem udělat radost, pozdravit je a tak koupíte pár pohledů, abyste jim udělali radost? Byla jsem na tom stejně.

Až jednou...na jaře 2011...jsem zapomněla naší Kačce a Elišce pohledy na školku v přírodě koupit. Den před odjezdem, navíc byl pátek večer. Sedla jsem tedy večer ke stolu a do 2 hod. ráno  jsem pohledy pro děti tvořila sama. Když je děti ráno viděly, byly nadšené! Od té doby jsme už pohledy nekupovali. Vždy jsem dostala za úkol, abych je udělala já a děti si ještě vymyslely motiv. Následovala chvála i od učitelek a kamarádů, což potěší. Zvlášť, když všichni víme, jak děti umí být upřímné, že... :-).

Čas šel dál a při procházce na jaře 2014 se mě Kačenka zeptala, proč naše pohledy nejde koupit třeba v papírnictví, proč si je nemůžou koupit i ostatní děti...

A tak v létě 2014 se zrealizoval můj pohledový nápad  a vznikly oficiálně Kreslené pohledy.

Ráda bych Vás tedy pozvala do mého malého kresleného obchůdku. K ručně kresleným originálním pohledům přibudou i další kategorie s kresleným zbožím a časem i blog. Vyplatí se tedy na mé stránky vracet ;-). Zastavit se v tom uspěchaném čase, uvařit si kávičku nebo dobrý čaj a začíst se.

Začínám malými krůčky, ale o to s větším nadšením, elánem a s velkými cíli. Přijměte, prosím, moje pozvání a pojďte tu mojí cestu se mnou...

A nejdůležitější věc - velké DÍKY hlavně mým dětem, mému dětskému tvůrčímu týmu, který je mou nekonečnou inspirací. Děkuji všem, kteří mě podporovali, podporují a podporovat budou i nadále :-)

 

Můj dětský tvůrčí tým

 

 

MGVhZT